Навчальна практика

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА 3 КУРСУ У 2022 РОЦІ

Здобувачі вищої освіти 3 курсу групи ІБАС-Б-19 згідно з навчальним планом та графіком навчального процесу на 2021/2022 н.р. навчальну практику з 24.01.2022 р. до 12.02.2022 р. (упродовж 3 тижнів) проходили на базі таких підприємств: Вінницька універсальна обласна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва, Вінницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, Липовецька міська рада Вінницького району Вінницької області, Могилів-Подільська міська рада, Головне управління ДПС у Вінницькій області, Бібліотека ВНМУ імені Миколи Пирогова, а також деканат медичного факультету №2 ВНМУ і в структурах ДонНУ імені Василя Стуса: деканаті ФІПТ, кафедрі ІСУ, загальному відділі, відділі навчально-методичного забезпечення кар’єрного зростання і професійного розвитку.

Базами виробничої практичної підготовки було призначено:

  • фермерське господарство «Марухна  Юрія Дмитровича»;

  • кафедра ІСУ ДонНУ імені Василя Стуса;

  • ТОВ «Люстдорф» Вінницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки;

  • ТОВ «НВП Торенерго»;

  • науково-дослідна частина ДонНУ імені Василя Стуса;

  • ТОВ «СІЛЬПО-ФУД»;

  • ТОВ BEG-AUTO Гніванська міська рада;

  • Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека імені К.А. Тімірязєва.

Це потенційні стейкголдери / працедавці випускників спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

09 лютого 2022 року викладачі кафедри інформаційних систем управління (Леся Ковальська, Ольга Анісімова, Галина Лукаш) провели захист практичної підготовки, під час якого здобувачі вищої освіти представили підготовлені звіти і виконане індивідуальне завдання, висловили свої враження та розповіли про отримані професійні навички.

Наші здобувачі вищої освіти зарекомендували себе як відповідальні "працівники", готові вчитися, працювати і вдосконалювати свої професійні навички.

Виробнича практична підготовка - проба професійної реалізації


Здобувачі вищої освіти 2 курсу СО Бакалавр спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» проходили практичну підготовку з 24 січня по 05 лютого 2022 року.

ФОТОЗВІТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ У 2020-2021 навчальному році. ГРУПА "ІБАС-Б18"

Науково-дослідна практична підготовка для СО "магістр"

Ось і завершилась науково-дослідна практична підготовка для магістрів спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Практична підготовка дала можливість систематизувати та закріпити здобуті під час навчання знання, набути уміння та навички самостійного розв’язання виробничих, організаційних завдань з урахуванням вимог роботодавців, ознайомитись із сучасними методами і формами організації праці, зібрати й аналітично опрацювати відповідний фактичний матеріал, що дозволило глибше розкрити тему кваліфікаційної магістерської роботи. Важливе місце посідала робота з документами та інформаційними системами.

ФОТОЗВІТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ У 2019-2020 навчальному році