Мотиваційні листи

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Структура та шаблон мотиваційного листа (Завантажити)

Шаблон_Мотиваційний лист 029.docx

ПРИКЛАДИ МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ

Шановний Голово приймальної комісії!

Я, Яворська Юлія Леонідівна, випускниця 11 класу Могилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, хочу вступити до Донецького національного університету імені Василя Стуса на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Інтернет, соцмережі, вебсервіси, мультимедія – це те, що на сьогодні дуже захоплює молодь і мене в тому числі. Прагнучи знайти сучасну і цікаву спеціальність, яка буде в попиті і в майбутньому, я переглянула безліч варіантів. Мій вибір зупинився на професії документознавця. Чому саме на ній?

По-перше, мені завжди подобалися інформаційні технології, тому я неодноразово брала участь у шкільних олімпіадах з інформатики. Тоді й зрозуміла, що хочу поглибити свої знання у цій сфері.

По-друге, неабиякий інтерес викликає можливість керівництва. Адже це вже зовсім інший рівень взаємодії з людьми. Бути керівником – це вміти вдало організовувати роботу у колективі, знаходити контакт з усіма працівниками, вміти розв’язувати складні завдання і бути вправним у переговорах з партнерами. Із самого дитинства я старалася бути взірцем для інших, посідала призові місця з шкільних олімпіад та конкурсів, брала участь у різноманітних заходах, в яких потрібно було виявити свої творчі здібності, наприклад: районні фестивалі «Проліски надії», обласні конкурси юних фотоаматорів «Моя Україно!», де була нагороджена дипломами, та ін. Думаю, що моє прагнення до вершин допоможе стати хорошим та грамотним керівником.

По-третє, головні у зазначеній спеціальності уміння оформити документацію та організовувати документообіг на підприємстві – конкурентні переваги для майбутніх фахівців, адже без документації не існує жодної організації.

До особистісних характеристик: володію такими якостями, як працелюбність, дисциплінованість, вихованість, відповідальність та сумлінність, швидко навчаюсь та люблю свою роботу доводити до ідеалу. Вважаю, що такі якості є одними з головних для майбутнього документознавця.

З урахуванням усіх можливостей, які пропонує Донецький національний університет імені Василя Стуса, якщо мені нададуть можливість його відвідувати, впевнена, що скористалась би кожною, ставши не тільки професійним документознавцем, а й ефективним керівником.

З повагою,

Юлія Яворська

Шановний Голово приймальної комісії!

Мене звати Борсуковська Анастасія Володимирівна, і я пишу цей лист, бо хочу навчатися в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса на факультеті інформаційних та прикладних технологій, кафедрі інформаційних систем управління за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» й освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність».

Я зрозуміла, що документознавство – це моє покликання ще з дитинства, коли слізно просила подарувати мені печатку. Школа закріпила моє бажання, бо моїми шкільними дорученнями стали обов’язки секретаря учнівської ради (на цілих два роки), крім того, я чотири роки була старостою групи.

Після ретельного вивчення освітніх програм університету я переконалася, що саме Донецький національний університет імені Василя Стуса – це правильний вибір для здійснення моєї мрії. Усі предмети здаються цікавими та актуальними, а крім основних предметів, є ще інші напрями, які допоможуть мені бути не тільки спеціалістом з документознавства, а й здобути додаткові знання зі сфери фінансів чи бізнесу, можливо, психології або маркетингу. Ознайомившись з сайтом кафедри ІСУ та сайтом університету, я також з’ясувала, що студентське життя в університеті є насиченим та перспективним. Зокрема, мені сподобалося, що Університет проводить постійні конференції, семінари, зустрічі, форуми. Також зі сторінок соціальних мереж дізналася, що лекції проводяться не тільки в навчальних аудиторіях, а ще в інших цікавих місцях, таких, як музей, бібліотеки та архіви.

Закінчивши Ваш університет, я можу прокласти шлях до своє мрії, оскільки навчальна програма допоможе мені набути навички та здобути знання, необхідні, щоб стати успішним документознавцем.

У 2020 році я закінчила Комунальне підприємство «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» і отримала атестат з середнім балом 10. З усіх предметів навчалася добре, але найбільше уваги виявляла до предметів гуманітарного напряму: історія, українська мова та література, громадянська освіта та ін. Складала проєкти з різних предметів, була учасником олімпіад та посідала призові місця, брала участь у різних мовних конкурсах, також була слухачем МАН. Крім цього, поглиблено вивчала історію України та англійську мову. Переконана, що моє шкільне життя допомогло мені якнайкраще дізнатися, ким саме я хочу працювати в майбутньому, і заклало фундамент для навчання на бакалаврській програмі.

Я також прагну брати активну участь у суспільно-громадському житті Вашого університету, це допоможе покращити мої навички у спілкуванні з іншими людьми, а також навчить краще адаптуватися до нових місць у майбутньому.

Дякую за Ваш час та увагу. Сподіваюся стати частиною Вашого студентського колективу.


З повагою,

Анастасія Борсуковська.

Шановний Голово приймальної комісії!

Звертаюся до Вас із проханням розглянути мій мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання на факультеті інформаційних і прикладних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Цього року я закінчила навчання у ЗШ №34. Протягом навчання у школі я цікавилась різними професіями для вступу, однак найбільше мене зацікавила спеціальність «Інформаційна бібліотечна та архівна справа». Я маю непогані оцінки з української мови і літератури, історії, які, на мою думку, є важливими для бібліотекаря. Навчаючись у школі, я брала участь у різних заходах, організованих нашою шкільною бібліотекою. Протягом останнього року я самостійно допомагала у шкільній бібліотеці допомагала розташовувати книги, а також допомагала з паперами. Це був неймовірно цікавий для мене досвід.

Отже, прийшов час ознайомлюватися з інформацією на сайтах про університети України, які здійснюють підготовку фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи. Для цього я переглянула їхні навчальні програми та інформацію про наявні дисципліни.

Цей пошук університетів допоміг мені зробити вибір на користь саме Вашого університету. Освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність» побудована дуже цікаво та інформативно, зокрема дисципліни, які стосуються сучасної роботи бібліотек, наприклад, «Аналітико-синтетична обробка документів», «Бібліотекознавство», «Інформаційна підтримка електронних бібліотек та архівів». Я переконана, що це дозволить мені отримати не лише теоретичну підготовку, але й познайомитись з практичною підготовкою та стати професійним фахівцем своєї справи.

Саме тому я прагну вступити до Вашого університету, адже саме навчання тут мені допоможе бути справжнім фахівцем.

Завершивши бакалаврат, я б хотіла продовжити навчання у магістратурі.

Щиро дякую за розгляд мого мотиваційного листа.

З повагою,

П’ясецька Дарина Русланівна

Шановний Голово приймальної комісії !

Я, Флуд Дар’я Валентинівна, – випускниця Могилів-Подільського медичного коледжу, до цього, у 2018 році, закінчила Могилів-Подільську гімназію ІІ-ІІІ ступенів №2. Зараз хочу вступати до Донецького національного університету імені Василя Стуса на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність».

Знайшовши відомості про спеціальність 029, несподівано для себе виявила, що це дуже багатогранна та затребувана професія, адже документи та інформаційна діяльність сьогодні потрібні особливо. Інтернет, соцмережі, веб-сервіси, мультимедіа, електронні таблиці та документи, хмарні технології…– це наше сьогодення. ІТ-гуманітарії зараз потрібні всюди: грамотність, культура ділового спілкування, фахове використання інформаційних технологій, уміння організувати комунікацію і оформити документацію – головні конкурентні переваги успішних людей.

У школі я була в складі народного зразкового аматорського колективу «Реверанс», де мала неабиякі успіхи. Мала кілька похвальних листів та грамот за добрі досягнення в навчанні та участь у конкурсах. Усі роки навчання в коледжі отримувала стипендію за високі досягнення у навчанні. Як в медичному коледжі, так і в школі мене обирали заступником старости групи.

Поставивши собі за мету досягти певних успіхів у житті і професійному розвитку, весь час шукала систему можливостей її реалізації. У мене завжди була жага до навчання та природній потяг до успіху. Визначилась з майбутньою професією я ще 5 років тому, коли почала цікавитися роботою моєї мами. Тоді я зрозуміла, що мені теж хочеться працювати із документами.

Я детально проаналізувала цю інформацію та вражена від кількості можливостей, які Донецький національний університет імені Василя Стуса надає своїм студентам. Я впевнена в своєму виборі на всі 100%, адже без документації немає організації.


З щирою повагою, Флуд Дар’я.

Голові приймальної комісії

Шановний Голово приймальної комісії !

Звертаюся до Вас з проханням розглянути цей мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання на факультет інформаційних та прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Навчання я закінчила 2020 року у «Подільському науково-технічному ліцеї для обдарованої молоді». Протягом навчання у школі я цікавилася різними професіями, зокрема технічного спрямування, пов’язаними з інформаційними технологіями. Однак я хотіла, щоб сфера моєї діяльності не була обмежена суто технічною складовою. Під час пошуків та рефлексій щодо майбутнього фаху я дізналася про освітню програму «Документознавство та інформаційна діяльність», яка одразу мене зацікавила. Більш детально ознайомившись зі сферою навчання та відвідавши день відкритих дверей, зрозуміла, що це саме та професія, яку я хочу опанувати.

Освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність» ДонНУ імені Василя Стуса побудована дуже цікаво та інформативно, велика кількість дисциплін стосується комунікацій, аналізу інформації, документуванню, які б я дуже хотіла вивчати. Я дізналася про програми обміну студентів, в яких університет бере участь, і зрозуміла, що, навчаючись у Вашому університеті, я зможу черпати знання не лише у видатних українських вчених, але й закордонних.

Я маю високі оцінки з української та англійської мов, літератури, інформатики, історії та з інших предметів, які, на мою думку, є важливими для спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Маю досвід взаємодії та комунікації з людьми, у школі була старостою. За характером я спокійна, доброзичлива. Уникаю конфліктів, якщо ж такі трапляться – виявляю спокій і розсудливість. Вважаю себе командним гравцем і докладаю максимум зусиль задля перемоги. Легко знаходжу спільну мову з людьми та поважаю чужу думку. До роботи ставлюся з максимальною віддачею.

Саме тому я прагну вступити до Вашого університету, адже завдяки навчанню у мене відкриються широкі можливості. Я готова наполегливо навчатися, щоб їх реалізувати.

Щиро дякую за виділений час і розгляд мого мотиваційного листа.

Шановний Голово приймальної комісії!

Звертаюся до Вас з мотиваційним листом, щоб вступити до ЗВО «Донецький національний університет імені Василя Стуса» для здобуття першого (бакалаврського) рівня освіти за освітньою програмою 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Вивчивши статистику вступної кампанії минулого року, я зрозуміла, що вступити на цю програму не надто складно, оскільки прохідний бал має бути не дуже високий, але кількість ліцензійних місць обмежена. Утім, моє бажання – вступити саме на бюджетне місце.

Я чудово розумію, що для того, аби бути хорошим фахівцем, потрібно поєднувати навчання та практичну роботу, і готова працювати. Після ретельного вивчення освітньої програми ще більше переконалася, що абсолютно правильно обрала заклад вищої освіти. Усі предмети видаються мені цікавими та актуальними.

Ознайомившись із сайтом випускової кафедри, з’ясувала, що студентське життя в Університеті є насиченим та перспективним. Зокрема, мені сподобалось, що у Вас часто проводять постійні семінари, зустрічі, форуми та конференції із залученням представників бізнесу, які відкривають практичний досвід щодо вирішення економічних та соціальних проблем суспільства.

Із більшості предметів у мене високі оцінки. Ще з 15 років мене зацікавило правильне оформлення документів та види документації, тому маю намір поглиблювати свої знання в цій сфері, щоб добре орієнтуватися в процесах документування. А в майбутньому мрію започаткувати свою підприємницьку діяльність. Переконана, що Донецький національний університет імені Василя Стуса може допомогти мені перетворити свою мрію в реальність. На мою думку, успішний підприємець повинен бути цілеспрямованим, ініціативним, організованим, здатним до ризику, а також обов’язково і розумітися в документації, і складати документи грамотно.

Я щиро прагну навчатися саме у Вашому університеті, бо переконана, що ця програма допоможе мені розвинути себе як професіонала, лідера команди та виховати навички спілкування, які необхідні для моєї майбутньої кар’єри. Також прагну брати активну участь у суспільно-громадському житті Вашого університету.

Знаю, що навчання за обраною мною освітньою програмою є складним завданням, однак переконана, що зможу протистояти будь-яким перешкодам та досягнути значних успіхів.


Дякую за Ваш час та увагу. Я сподіваюся стати частиною Вашого студентського колективу.