Мотиваційні листи

ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шаблон_Мотиваційний лист 029.docx

Структура та шаблон мотиваційного листа (Завантажити)

ПРИКЛАДИ МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

СО "Бакалавр"

освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Мотиваційний лист: Буга Анастасія

Шановний Голово приймальної комісії!

Звертаюсь до Вас як випускниця Вінницького технічного фахового коледжу, яка до цього, у 2018 році, закінчила КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ВМР», з проханням розглянути мій мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання на факультеті інформаційних і прикладних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Отримавши освіту в галузі Інформаційних технологій, я не могла не зацікавитись в вищезгаданій спеціальності як в джерелі нових знань та способі розвинути мої раніше здобуті навички. «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» для мене є прекрасним шансом розвиватись в новій галузі, не забуваючи попередні здобутки в навчанні.

Як людина, що не може чітко віднести себе ні до гуманітаріїв, ні до технарів, я вбачаю в документознавстві затишне місце між обома цими поняттями, де мені буде легко застосовувати свої творчі здібності на рівні з аналітичним мисленням. Я прагну навчатися саме на цій спеціальності, переконана, що здобуті знання та люди, що зустрінуться мені на студентському та професійному шляху, допоможуть мені розвинути в мені кращу версію себе, дозволять мені проявити себе як лідера команди та виховати навички спілкування, необхідні у подальшому житті.

Свої здібності я можу описати старим англійським виразом: «Jack of all trades, master of none. But better than a master of one» (Вмілець на всі руки, майстер ні в чому. Краще за майстра в чомусь одному). У період школярства була частиною волонтерського складу ГО «Мольфар», пізніше ж волонтерила індивідуально. За час свого студентства в коледжі я отримувала стипендію за свої досягнення у навчанні, брала участь у олімпіадах та змаганнях. Окрім технічної освіти, отримала й художню у Вінницькій дитячій школі мистецтв, де отримувала нагороди за конкурси, проводила майстер-класи та допомагала у організації фестивалів. Також пройшла курс з англійської, завдяки якому мій рівень англійської відповідає В2 за CERF, що дає мені можливість читати англійськомовну літературу в оригіналі, розуміти іноземні медіа та комунікувати з іноземцями. Віднедавна розпочала свій шлях у вивченні іспанської.

З розумінням, що навчання в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса може бути подекуди непростим і вимагатиме значних зусиль, я вважаю, що зможу протистояти будь-яким проблемам та подолаю всі труднощі на шляху до свого саморозвитку до фахівця у своїй справі.

Підсумовуючи усе раніше сказане, можу щиро заявити: я вмотивована здобути ступінь бакалавра «Інформаційної, бібліотечної та архівної справи» в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, заради розвитку потрібних для майбутньої професії навичок, покращення своїх теперішніх здібностей та для власного саморозвитку.

З повагою, Буга Анастасія

Мотиваційний лист: Остап Боднар

Шановний Романе Федоровичу!

Звертаюся до Вас, щоб повідомити про своє бажання вступити на бакалаврську програму зі спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа. Знайшовши відомості про неї, несподівано для себе виявив, що це дуже багатогранна та затребувана професія, адже документи та інформаційна діяльність сьогодні потрібні особливо. Інтернет, соцмережі, веб-сервіси, мультимедіа, електронні таблиці та документи, хмарні технології – це наше сьогодення. ІТ-гуманітарії зараз потрібні всюди: грамотність, культура ділового спілкування, фахове використання інформаційних технологій, уміння організувати комунікацію і оформити документацію – головні конкурентні переваги успішних людей.

У червні цього року, я закінчив навчання у закладі загальної середньої освіти І‑ІІІ ступенів - Шаргородській гімназії Шаргородської міської ради. Маю добрі академічні успіхи з різних предметів. Брав участь у шкільних та районних олімпіадах з інформатики та інформаційних технологій, де завжди входив в першу трійку призерів. Цей досвід навчив мене вірити у свої сили і зберігати спокій у стресових ситуаціях. Мої захоплення – музика та спорт – доволі різносторонні, але, гадаю, саме вони допомогли сформуватися таким моїм якостям, як наполегливість, цілеспрямованість, впевненість.

Маю досвід колективної роботи над проектами різних предметних галузей з допомогою інформаційних та комунікаційних технологій, що навчило мене спілкуватися з іншими людьми, працювати в команді, конструктивно сприймати критику.

Публічна інформація про керівний та кадровий склад, інфраструктуру і матеріальну базу, лише позитивні відгуки у соцмережах, високі позиції у національних рейтингах закладів освіти – все це переконує, що навчання у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса дозволить мені набути професійних компетенцій у сфері документаційного забезпечення управління та інформаційних технологій; оволодіти практичними навичками кадрового діловодства, стандартизації і уніфікації документів в організації та впровадженню електронного документообігу. І саме цим я хочу зробити власний внесок у прекрасне майбутнє української держави. Запевняю Вас, що буду приймати активну участь у студентському житті університету, різних соціальних проектах і заходах.

Дякую Вам, що ознайомилися з моїм мотиваційним листом і сподіваюся на його позитивну оцінку.

З повагою, Остап Боднар

Мотиваційний лист: Каріна Ханжина

Шановна Приймальна комісія!


Звертаюся до Вас з приводу вступу на навчання до Донецького національного університету імені Василя Стуса на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність».

Цього року здобула повну загальну середню освіту в КЗЗСО с. Кропивна Вінницької області Хмільницького району. Випускаючись зі школи, відзначилась неабиякими результатами з української мови, особливими досягненнями у вивченні української літератури. Я вважаю, ці знання є важливими у майбутній професії. Щороку беру участь в конкурсах з української мови та літератури: Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка, Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, математики: Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», а також у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» зі світової літератури.

Під час навчання займала посаду в шкільній раді у секторі культмасової роботи, де часто комунікувала з вчителями, учнями та адміністрацією школи. Спілкування зазвичай відбувалося офлайн, але були випадки онлайн. Цей досвіт став важливий для мене, як для майбутнього спеціаліста у даній сфері діяльності. Я навчилась правильно оформлювати документи і бути дисциплінованою. Про себе можу сказати, що я грамотна, відповідальна, допитлива та творча особистість. Брала участь в конкурсі талантів. Хотіла б відвідувати різні гуртки заклада і розвивати свій творчий потенціал надалі.

На мій погляд, правильно обраний фах сприяє не тільки особистому успіху людини, а й приносить користь державі. У цей нейпростий час для України саме ця спеціальність допоможе боронити її інформаційні кордони.

У 10 класі я серйозно задумалась над вибором майбутньої професії. Прошла довгий шлях різних видів університетів, дисциплін та факультетів. Саме Ваш університет викликав у мене велике зацікавлення, щоб детально ознайомитись з головним сайтом, соціальними мережами та спеціальностями.

Завдяки цій роботі, на сайті Донецького національного університету імені Василя Стуса, знайшла омріяну спеціальність на факультеті Інформаційних і прикладних технологій. Унікальні знання, які отримаю будучи студенткою Вашого університету, дозволять мені бути завжди затребуваною на ринку праці, тому прийняла свідоме та виважене рішення навчатись за напрямом «Документознавство та інформаційна діяльність». Окрім цього, я можу поєднувати навчання і практику, адже так прокачаю свій професійний досвід.

Завершивши бакалаврат, я б хотіла продовжити навчання у магістратурі, також на факультеті Інформаційних і прикладних технологій та зробити великий внесок для розвитку України у своїй сфері діяльності.

Щиро дякую за виділений час та розгляд

мого мотиваційного листа.

З повагою, Каріна Ханжина

Мотиваційний лист: П’ясецька Дарина

Шановний Голово приймальної комісії!

Звертаюся до Вас із проханням розглянути мій мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання на факультеті інформаційних і прикладних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Цього року я закінчила навчання у ЗШ №34. Протягом навчання у школі я цікавилась різними професіями для вступу, однак найбільше мене зацікавила спеціальність «Інформаційна бібліотечна та архівна справа». Я маю непогані оцінки з української мови і літератури, історії, які, на мою думку, є важливими для бібліотекаря. Навчаючись у школі, я брала участь у різних заходах, організованих нашою шкільною бібліотекою. Протягом останнього року я самостійно допомагала у шкільній бібліотеці допомагала розташовувати книги, а також допомагала з паперами. Це був неймовірно цікавий для мене досвід.

Отже, прийшов час ознайомлюватися з інформацією на сайтах про університети України, які здійснюють підготовку фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи. Для цього я переглянула їхні навчальні програми та інформацію про наявні дисципліни.

Цей пошук університетів допоміг мені зробити вибір на користь саме Вашого університету. Освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність» побудована дуже цікаво та інформативно, зокрема дисципліни, які стосуються сучасної роботи бібліотек, наприклад, «Аналітико-синтетична обробка документів», «Бібліотекознавство», «Інформаційна підтримка електронних бібліотек та архівів». Я переконана, що це дозволить мені отримати не лише теоретичну підготовку, але й познайомитись з практичною підготовкою та стати професійним фахівцем своєї справи.

Саме тому я прагну вступити до Вашого університету, адже саме навчання тут мені допоможе бути справжнім фахівцем.

Завершивши бакалаврат, я б хотіла продовжити навчання у магістратурі.

Щиро дякую за розгляд мого мотиваційного листа.

З повагою,

П’ясецька Дарина Русланівна

Мотиваційний лист: Юлія Яворська

Шановний Голово приймальної комісії!

Я, Яворська Юлія Леонідівна, випускниця 11 класу Могилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, хочу вступити до Донецького національного університету імені Василя Стуса на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Інтернет, соцмережі, вебсервіси, мультимедія – це те, що на сьогодні дуже захоплює молодь і мене в тому числі. Прагнучи знайти сучасну і цікаву спеціальність, яка буде в попиті і в майбутньому, я переглянула безліч варіантів. Мій вибір зупинився на професії документознавця. Чому саме на ній?

По-перше, мені завжди подобалися інформаційні технології, тому я неодноразово брала участь у шкільних олімпіадах з інформатики. Тоді й зрозуміла, що хочу поглибити свої знання у цій сфері.

По-друге, неабиякий інтерес викликає можливість керівництва. Адже це вже зовсім інший рівень взаємодії з людьми. Бути керівником – це вміти вдало організовувати роботу у колективі, знаходити контакт з усіма працівниками, вміти розв’язувати складні завдання і бути вправним у переговорах з партнерами. Із самого дитинства я старалася бути взірцем для інших, посідала призові місця з шкільних олімпіад та конкурсів, брала участь у різноманітних заходах, в яких потрібно було виявити свої творчі здібності, наприклад: районні фестивалі «Проліски надії», обласні конкурси юних фотоаматорів «Моя Україно!», де була нагороджена дипломами, та ін. Думаю, що моє прагнення до вершин допоможе стати хорошим та грамотним керівником.

По-третє, головні у зазначеній спеціальності уміння оформити документацію та організовувати документообіг на підприємстві – конкурентні переваги для майбутніх фахівців, адже без документації не існує жодної організації.

До особистісних характеристик: володію такими якостями, як працелюбність, дисциплінованість, вихованість, відповідальність та сумлінність, швидко навчаюсь та люблю свою роботу доводити до ідеалу. Вважаю, що такі якості є одними з головних для майбутнього документознавця.

З урахуванням усіх можливостей, які пропонує Донецький національний університет імені Василя Стуса, якщо мені нададуть можливість його відвідувати, впевнена, що скористалась би кожною, ставши не тільки професійним документознавцем, а й ефективним керівником.

З повагою,

Юлія Яворська

Мотиваційний лист: Флуд Дар’я

Шановний Голово приймальної комісії !


Я, Флуд Дар’я Валентинівна, – випускниця Могилів-Подільського медичного коледжу, до цього, у 2018 році, закінчила Могилів-Подільську гімназію ІІ-ІІІ ступенів №2. Зараз хочу вступати до Донецького національного університету імені Василя Стуса на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність».

Знайшовши відомості про спеціальність 029, несподівано для себе виявила, що це дуже багатогранна та затребувана професія, адже документи та інформаційна діяльність сьогодні потрібні особливо. Інтернет, соцмережі, веб-сервіси, мультимедіа, електронні таблиці та документи, хмарні технології…– це наше сьогодення. ІТ-гуманітарії зараз потрібні всюди: грамотність, культура ділового спілкування, фахове використання інформаційних технологій, уміння організувати комунікацію і оформити документацію – головні конкурентні переваги успішних людей.

У школі я була в складі народного зразкового аматорського колективу «Реверанс», де мала неабиякі успіхи. Мала кілька похвальних листів та грамот за добрі досягнення в навчанні та участь у конкурсах. Усі роки навчання в коледжі отримувала стипендію за високі досягнення у навчанні. Як в медичному коледжі, так і в школі мене обирали заступником старости групи.

Поставивши собі за мету досягти певних успіхів у житті і професійному розвитку, весь час шукала систему можливостей її реалізації. У мене завжди була жага до навчання та природній потяг до успіху. Визначилась з майбутньою професією я ще 5 років тому, коли почала цікавитися роботою моєї мами. Тоді я зрозуміла, що мені теж хочеться працювати із документами.

Я детально проаналізувала цю інформацію та вражена від кількості можливостей, які Донецький національний університет імені Василя Стуса надає своїм студентам. Я впевнена в своєму виборі на всі 100%, адже без документації немає організації.


З щирою повагою, Флуд Дар’я.

Мотиваційний лист: Анастасія Борсуковська

Шановний Голово приймальної комісії!


Мене звати Борсуковська Анастасія Володимирівна, і я пишу цей лист, бо хочу навчатися в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса на факультеті інформаційних та прикладних технологій, кафедрі інформаційних систем управління за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» й освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність».

Я зрозуміла, що документознавство – це моє покликання ще з дитинства, коли слізно просила подарувати мені печатку. Школа закріпила моє бажання, бо моїми шкільними дорученнями стали обов’язки секретаря учнівської ради (на цілих два роки), крім того, я чотири роки була старостою групи.

Після ретельного вивчення освітніх програм університету я переконалася, що саме Донецький національний університет імені Василя Стуса – це правильний вибір для здійснення моєї мрії. Усі предмети здаються цікавими та актуальними, а крім основних предметів, є ще інші напрями, які допоможуть мені бути не тільки спеціалістом з документознавства, а й здобути додаткові знання зі сфери фінансів чи бізнесу, можливо, психології або маркетингу. Ознайомившись з сайтом кафедри ІСУ та сайтом університету, я також з’ясувала, що студентське життя в університеті є насиченим та перспективним. Зокрема, мені сподобалося, що Університет проводить постійні конференції, семінари, зустрічі, форуми. Також зі сторінок соціальних мереж дізналася, що лекції проводяться не тільки в навчальних аудиторіях, а ще в інших цікавих місцях, таких, як музей, бібліотеки та архіви.

Закінчивши Ваш університет, я можу прокласти шлях до своє мрії, оскільки навчальна програма допоможе мені набути навички та здобути знання, необхідні, щоб стати успішним документознавцем.

У 2020 році я закінчила Комунальне підприємство «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» і отримала атестат з середнім балом 10. З усіх предметів навчалася добре, але найбільше уваги виявляла до предметів гуманітарного напряму: історія, українська мова та література, громадянська освіта та ін. Складала проєкти з різних предметів, була учасником олімпіад та посідала призові місця, брала участь у різних мовних конкурсах, також була слухачем МАН. Крім цього, поглиблено вивчала історію України та англійську мову. Переконана, що моє шкільне життя допомогло мені якнайкраще дізнатися, ким саме я хочу працювати в майбутньому, і заклало фундамент для навчання на бакалаврській програмі.

Я також прагну брати активну участь у суспільно-громадському житті Вашого університету, це допоможе покращити мої навички у спілкуванні з іншими людьми, а також навчить краще адаптуватися до нових місць у майбутньому.

Дякую за Ваш час та увагу. Сподіваюся стати частиною Вашого студентського колективу.

З повагою,

Анастасія Борсуковська.

Мотиваційний лист: Приклад 1

Шановний Голово приймальної комісії !

Звертаюся до Вас з проханням розглянути цей мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання на факультет інформаційних та прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Навчання я закінчила 2020 року у «Подільському науково-технічному ліцеї для обдарованої молоді». Протягом навчання у школі я цікавилася різними професіями, зокрема технічного спрямування, пов’язаними з інформаційними технологіями. Однак я хотіла, щоб сфера моєї діяльності не була обмежена суто технічною складовою. Під час пошуків та рефлексій щодо майбутнього фаху я дізналася про освітню програму «Документознавство та інформаційна діяльність», яка одразу мене зацікавила. Більш детально ознайомившись зі сферою навчання та відвідавши день відкритих дверей, зрозуміла, що це саме та професія, яку я хочу опанувати.

Освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність» ДонНУ імені Василя Стуса побудована дуже цікаво та інформативно, велика кількість дисциплін стосується комунікацій, аналізу інформації, документуванню, які б я дуже хотіла вивчати. Я дізналася про програми обміну студентів, в яких університет бере участь, і зрозуміла, що, навчаючись у Вашому університеті, я зможу черпати знання не лише у видатних українських вчених, але й закордонних.

Я маю високі оцінки з української та англійської мов, літератури, інформатики, історії та з інших предметів, які, на мою думку, є важливими для спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Маю досвід взаємодії та комунікації з людьми, у школі була старостою. За характером я спокійна, доброзичлива. Уникаю конфліктів, якщо ж такі трапляться – виявляю спокій і розсудливість. Вважаю себе командним гравцем і докладаю максимум зусиль задля перемоги. Легко знаходжу спільну мову з людьми та поважаю чужу думку. До роботи ставлюся з максимальною віддачою.

Саме тому я прагну вступити до Вашого університету, адже завдяки навчанню у мене відкриються широкі можливості. Я готова наполегливо навчатися, щоб їх реалізувати.

Щиро дякую за виділений час і розгляд мого мотиваційного листа.

Мотиваційний лист: Приклад 2

Шановний Голово приймальної комісії!


Звертаюся до Вас з мотиваційним листом, щоб вступити до ЗВО «Донецький національний університет імені Василя Стуса» для здобуття першого (бакалаврського) рівня освіти за освітньою програмою 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Вивчивши статистику вступної кампанії минулого року, я зрозуміла, що вступити на цю програму не надто складно, оскільки прохідний бал має бути не дуже високий, але кількість ліцензійних місць обмежена. Утім, моє бажання – вступити саме на бюджетне місце.

Я чудово розумію, що для того, аби бути хорошим фахівцем, потрібно поєднувати навчання та практичну роботу, і готова працювати. Після ретельного вивчення освітньої програми ще більше переконалася, що абсолютно правильно обрала заклад вищої освіти. Усі предмети видаються мені цікавими та актуальними.

Ознайомившись із сайтом випускової кафедри, з’ясувала, що студентське життя в Університеті є насиченим та перспективним. Зокрема, мені сподобалось, що у Вас часто проводять постійні семінари, зустрічі, форуми та конференції із залученням представників бізнесу, які відкривають практичний досвід щодо вирішення економічних та соціальних проблем суспільства.

Із більшості предметів у мене високі оцінки. Ще з 15 років мене зацікавило правильне оформлення документів та види документації, тому маю намір поглиблювати свої знання в цій сфері, щоб добре орієнтуватися в процесах документування. А в майбутньому мрію започаткувати свою підприємницьку діяльність. Переконана, що Донецький національний університет імені Василя Стуса може допомогти мені перетворити свою мрію в реальність. На мою думку, успішний підприємець повинен бути цілеспрямованим, ініціативним, організованим, здатним до ризику, а також обов’язково і розумітися в документації, і складати документи грамотно.

Я щиро прагну навчатися саме у Вашому університеті, бо переконана, що ця програма допоможе мені розвинути себе як професіонала, лідера команди та виховати навички спілкування, які необхідні для моєї майбутньої кар’єри. Також прагну брати активну участь у суспільно-громадському житті Вашого університету.

Знаю, що навчання за обраною мною освітньою програмою є складним завданням, однак переконана, що зможу протистояти будь-яким перешкодам та досягнути значних успіхів.


Дякую за Ваш час та увагу. Я сподіваюся стати частиною Вашого студентського колективу.

СО "Магістр"

Освітня програма «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»


Мотиваційний лист: Світлана Яковишенко

Шановний Голово приймальної комісії!


Я, Яковишенко Світлана Іванівна, звертаюся до Вас із проханням розглянути мій мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на денну форму навчання на факультет інформаційних і прикладних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса для здобування ступеня магістра за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітня програма «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності».

У 2020 році я здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти «Бакалавр» за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», але, так як я працюю у Науковій бібліотеці ДонНУ імені Василя Стуса, то професійна діяльність потребує постійного доповнення набутих та здобуття нових фахових знань, підвищення кваліфікації.

Обрана освітня програма «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» допоможе мені застосовувати в роботі новітні інформаційно-комп’ютерні та комунікаційні технології та сучасні методики і технології автоматизованого опрацювання інформації, зберігання та використання.

Після ретельного ознайомлення з навчальною програмою підготовки магістрів за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», яка була зазначена на сайті ДонНУ імені Василя Стуса, я усвідомила, що ця програма допоможе мені підвищити свій рівень знань та сприятиме вдосконаленню професійного досвіду та навичок.

Я знаю, що навчання на обраній спеціальності за рівнем вищої освіти магістра є дуже складним завданням, однак я впевнена, що моя цілеспрямованість та старанність допоможуть мені у досягненні моєї мрії.

Щиро дякую за розгляд мого мотиваційного листа.

З повагою, Світлана Яковишенко.

Мотиваційний лист: Богдан Комаров

Шановний Голово приймальної комісії!


Я, Комаров Богдан Русланович, звертаюсь до Вас з проханням розглянути мою заяву щодо вступу у Донецький національний університет імені Василя Стуса для навчання у магістратурі за освітньо-професійною програмою «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

У 2022 році за спеціальністю 029 «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» мною було отримано ступінь бакалавра. Я зрозумів, що ця спеціальність є цікавою та затребуваною у сучасному суспільстві, тому хотів би продовжити навчання для поглиблення здобутих в університеті навичок та вмінь і загалом підвищити кваліфікацію у документознавчій сфері саме у магістратурі Донецького національного університету імені Василя Стуса. Мені сподобався приємний, дружній, чуйний і професійний викладацькій склад кафедри інформаційних систем управління, а також студентське життя і участь у різноманітних видах діяльності університетського життя (олімпіади, студентські конференції, відвідування тренінгів та зустрічі з представниками професії).


Щиро дякую за виділений час і розгляд мого мотиваційного листа.

Мотиваційний лист: Сергій Боровець

Шановний Голово приймальної комісії!


Звертаюсь до Вас з проханням розглянути мою кандидатуру до вступу на освітньо-професійну програму «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» до рівня вищої освіти в Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса.

Цього року я отримав диплом бакалавра зі спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" і маю бажання продовжити навчання за цією спеціальністю. Сьогодні в умовах сучасних політичних викликів щодо української державності та її суверенітету надважливим є формування та збереження українського інформаційного простору заради національної безпеки нашої країни. Сучасні інформаційні установи відіграють у даному процесі важливу роль, залучаючи громадськість до широкого спектру культурологічних заходів, бібліотеки, архіви, музеї сприяють підвищенню громадянської свідомості та активності.

Ознайомившись на сайті з ОП «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», я переконався, що дана програма мені дуже імпонує, оскільки враховує нові суспільні виклики, акцентує на багатовекторності змісту освітніх компонентів з метою підготовки компетентних, ініціативних фахівців, здатних формувати стратегії системної організації, модернізації, підвищення ефективності управління інформаційною, бібліотечною та архівною діяльністю, створювати та реалізовувати затребувані споживачами інформаційні продукти та послуги, здійснювати організацію та управління інформаційно-аналітичною діяльністю в органах влади та установах, використовувати прикладні соціокомунікативні технології для організації ефективного спілкування на професійному, науковому та соціальному рівнях на засадах толерантності, діалогу і співробітництва, вписуючи Україну в європейський соціокультурний простір. Впевнений, що зможу зробити значний внесок у розвиток національних культурних індустрій! Сподіваюся, що отримаю позитивну відповідь щодо подальшого навчання в Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса


З повагою, Сергій БОРОВЕЦЬ

Мотиваційний лист: Олександр Плюта

Шановний Голово приймальної комісії !


Я, Плюта Олександр Олегович, закінчив у 2021 році Донецький національний університет імені Василя Стуса, спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, за освітнім ступенем бакалавр. Звертаюся до Вас із проханням розглянути мій мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання на факультеті інформаційних і прикладних технологій за спеціальністю 029 до магістратури.

З першого курсу, вивчаючи спеціальність 029, зрозумів, що це дуже багатогранна та затребувана професія, адже документи та інформаційна діяльність сьогодні потрібні особливо. Інтернет, соцмережі, веб-сервіси, мультимедіа, електронні таблиці та документи, хмарні технології тощо – це наше сьогодення. ІТ-гуманітарії зараз потрібні всюди: грамотність, культура ділового спілкування, фахове використання інформаційних технологій, уміння організувати комунікацію і оформити документацію – головні конкурентні переваги успішних людей. Тому в цьому хочу розвиватись і далі. Без сумнівів обрав саме ДонНУ імені Василя Стуса та кафедру інформаційних систем управління. З перших днів навчання я відчував себе тут максимально комфортно через тепло, привітність викладачів та їх найвищу ступінь професіоналізму. З часом вони стали для мене друзями, від яких я дізнавався багато нового та навчився спілкуватись на різні теми.

Вірю, що саме Донецький національний університет імені Василя Стуса допоможе мені стати справжнім фахівцем.


Щиро дякую за розгляд мого мотиваційного листа.

Мотиваційний лист: Валентин Гуменюк

Шановний Голово приймальної комісії!


Звертаюсь до Вас з мотиваційним листом щодо вступу до Донецького національного університету імені Василя Стуса за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, ОП «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» для здобуття ступеня вищої освіти «Магістр» денної форми навчання.

Визначальним чинником при виборі університету стали рейтингові позиції ЗВО, наявність партнерських взаємозв’язків з роботодавцями, органами місцевої влади, можливості самореалізації з подальшим працевлаштуванням. Вважаю, що вступивши в Університет, я зможу сформувати і підсили наявні професійні компетентності, які допоможуть мені у професійному зростанні.

Вибір ОП «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» пов’язаний із бажанням освоїти технології керування інформацією, вмінням приймати оперативні та стратегічні управлінські рішення. В умовах війни нагальним є набуття навичок захисту управлінської інформації від кібератак. Вважаю, що здобуття освіти за спеціальністю 029 підвищить рівень мого професіоналізму за основною спеціальністю «Право», розширить мій кругозір та конкурентоспроможність на ринку праці.

Щиро вдячний за можливість розглянути мій мотиваційний лист, сподіваюся на позитивну відповідь.

З повагою,

Валентин ГУМЕНЮК

Мотиваційний лист: Віталій Ляховченко

Шановний Голово приймальної комісії !


Я випускник «Донецького Національного Технічного Університету», здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «Телекомунікації» і прагну вступити до Донецького національного університету імені Василя Стуса на магістерську програму зі спеціальності «Інформаційна,бібліотечна та архівна справа». Хочу продовжити навчання у стінах вашого університету, розширюючи та поглиблюючи свою кваліфікацію, здобуваючи цінний досвід та формуючи коло своїх професійних інтересів.

Опанування фаху дозволить ефективно підготуватись до діяльності у відкритому мобільному суспільстві, розвинути інтегровані компетентності..

Маю активну громадянську позицію.

Очікую, що магістерська програма зі спеціальності надасть мені можливість поглибити отримані знання, набути нових практичних умінь та навичок. Буду вдячний за спробу опанувати нові дисципліни під керівництвом високопрофесійних викладачів ДонНУ імені Василя Стуса.

Дякую, що приділили увагу. Сподіваюсь на позитивну відповідь, оскільки маю велике бажання та готовність продовжити навчання на магістерській програмі «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» й упевнено будувати каркас свого професіоналізму.

З повагою,

Віталій ЛЯХОВЧЕНКО

Мотиваційний лист: Руслан Ніколайчук

Шановний Голово приймальної комісії!


Я випускник ВНТУ:

  • у 2004р закінчив Вінницький національний технічний університет і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Комп’ютеризовані системи, автоматика і управління» та здобув кваліфікацію бакалавра з комп’ютеризованих систем, автоматики і управління;

  • у 2005р отримав повну вищу освіту (спеціаліст) та кваліфікацію інженера-електрика за спеціальністю "Системи управління і автоматики".

Хочу продовжити розвиватися в області розробки програмного забезпечення для різних типів систем електронного документообігу і вступити на навчання у ДонНУ для здобуття ступеня магістра зі спеціальності "Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності".

ДонНУ для мене є добре знайомим та авторитетним вищим учбовим закладом з компетентними викладачами і високим рівнем актуальності надаваних знань в області інформаційних технологій.

Останні 10 років я займаюсь розробкою програмного забезпечення. Працюючи на різних проектах, з різними командами з різних країн, я переконався в важливості гарної освіти, яка є фундаментом подальшого розвитку. Освіта дає систематизовані знання, які потім в парі з практичним досвідом дозволяють спеціалістам працювати набагато ефективніше.

Щиро дякую, що виділили час для розгляду мого листа та сподіваюся невдовзі стати студентом ДонНУ.

З повагою,

вступник Ніколайчук Руслан Віталійович.

Мотиваційний лист: Володимир Шевчук

Шановний Голово приймальної комісії !


Я, Шевчук Володимир Вікторович, хочу звернутися до Вас та повідомити про своє бажання вступити на спеціальність “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”.

Сфера документно-інформаційного менеджменту є надзвичайно важливою частиною інфраструктури нашої держави, що забезпечує її безперебійну роботоздатність. Подібна сфера вимагає аналітичного розуму, уважності, здатності гнучко мислити та бути готовим до постійного навчання, а отже і до постійного розвитку та різноманітних робочих перспектив. Саме тому я зупинив свій вибір на цій спеціальності.

Сучасне життя чітко дає зрозуміти, що немає нічого постійнішого за потребу навчатися, дізнаватися щось нове та вдосконалювати свої навички. Тому я не боюсь викликів, готовий докладати всіх необхідних зусиль здобуття омріяної професії та прагну застосовувати при цьому новітні методи та підходи, які в свою чергу і пропонує ваш університет. Саме якісна освіта, яку я планую отримувати у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, дозволить стати висококваліфікованим та конкурентноздатним спеціалістом.

Я усвідомлюю що обрана мною сфера потребує кропіткої праці та зосередженості, водночас вважаю себе цілеспрямованою і впевненою у собі людиною, готовою до нових здобутків та викликів. Обравши навчання у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, я впевнений, що саме тут отримаю фундаментальні знання та практичні навички, зустріну професіоналів і перейму їхній практичний досвід.

Сподіваюсь, що зможу переконати Вас у своїх здібностях та вмотивованості до навчання у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, і докладу всіх можливих зусиль для того щоб стати корисним спеціалістом для суспільства і держави.

Я хотів би подякувати Вам за час і зусилля, які ви вклали у розгляд мого листа.

Буду мати за честь стати студентом Вашого Університету.

З повагою,

Шевчук Володимир

Мотиваційний лист: Артем Ястремський

Шановний Голово приймальної комісії!


Звертаюсь до Вас у зв’язку із бажанням навчатись на освітній програмі «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Я успішно завершив навчання за освітньої програмою «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у Вінницькому національному аграрному університеті в 2022 році. Маю намір продовжити навчання на другому (магістерському) рівні.

Під час навчання на бакалаврському рівні я брав участь в активному розвитку і забезпеченні престижу нашого прекрасного університу, круглих столах та студентських конференціях. Був активним учасником студентського самоврядування, а також надавав правову практичну консультацію різним верствам населення щодо того, як діяти для вирішення своєї життєвої проблеми в «Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій обл.». Пошуки відповідної освітньо-професійної програми привели мене на сайт Вашого університету, де я ознайомився з ОПП «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Мене особливо привабили в ній можливості професійно опанувати навичками інформаційно-аналітичної роботи, які мають пріоритетне значення для успішного формування громадянської позиції, морально-етичного та духовно-патріотичного рівнів української людини. У даній освітньопрофесійній програмі мене також привабила перспектива вивчення сучасних прикладних комп’ютерних технологій, програмних продуктів, інноваційних інформаційних технологій та можливостей їх застосування в інформаційній та культурній сферах. Крім того, мене завжди приваблювала організаторська діяльність. Я часто був ініціатором проведення конкурсів, вікторин, творчих вечорів, брав участь у молодіжних громадських проєктах, які проводилися в нашому місті. Завжди з радістю відгукувався на прохання друзів, приходив на допомогу однокласникам.

Навчаючись на бакалаврському рівні, я отримав хороші практичні знання. Розумію, що вибрана спеціальність є досить складною та багатогранною, проте цікавою. Зі свого боку також хочу запевнити Вас, що я хочу брати дуже активну участь у студентському житті факультету та проведенні різноманітних наукових заходах (тим паче, що в університеті для цього є все необхідне).

Дякую, що знайшли час на розгляд мого листа. Сподіваюсь на Вашу позитивну відповідь.

З повагою,

вступник Ястремський Артем Анатолійович

Мотиваційний лист: Денис Горячкін

Шановний Голово приймальної комісії !


Я випускник Вінницького національного технічного університету, отримав:

  • у 2002 році базову вищу освіту та кваліфікацію бакалавра за спеціальністю "Інтелектуальні системи прийняття рішень";

  • у 2003 році повну вищу освіту (спеціаліст) та кваліфікацію інженера-програміста за спеціальністю "Інтелектуальні системи прийняття рішень" і диплом з відзнакою.

Хочу вступити на навчання у ДонНУ імені Василя Стуса для здобуття ступеня магістра зі спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

Гарна репутація освітніх програм, великий рівень довіри до викладацького складу університету, ґрунтовна теоретична та практична база – це те, що спонукало мене подати заяву на навчання в магістратуру саме до ДонНУ.

Я вже успішно проходив освітньо-професійну частину навчання в університеті і тепер вирішив пройти ще освітньо-наукову частину.

Вже впродовж довгого часу я займаюсь розробкою програмного забезпечення і для мене є пріоритетною задача здобуття додаткової освіти у цій сфері.

За час моєї роботи в цьому напрямку у мене було багато різноманітного досвіду співпраці з спеціалістами з різних куточків світу (знання з англійської мови на достатньому рівні), але з кожним здобутком приходить все більше розуміння важливості освіти і бажання зайнятись науковою діяльністю в даному напрямку.

Щиро сподіваюсь на вступ до одного з найкращих університетів України для отримання додаткової освіти.

Дякую за розгляд мого мотиваційного листа та сподіваюсь на позитивне рішення щодо вступу.

З повагою,

вступник Горячкін Денис Юрійович

Мотиваційний лист: Павло Калінский

Шановний Голово приймальної комісії!


Я, Калінский Павло Володимирович, випускник Донецького Національного університету хочу звернути вашу увагу на моє бажання вступити на магістерську програму на спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа по освітній програмі Документаційна та інформаційна пiдпримка управлінської діяльності.

Мій вибір цієї спеціальності та освітньої програми є цілком свідомим та зваженим, так як я зацікавлений в цьому напрямку, тому що я вважаю дуже важливим управляти всім схематично, розумно, і щоб вся діяльність була виважена та врівноважена, і доцільна. Тому я докладу всіх зусиль до освоєння цієї професії. Моя усидливість, спокійний та врівноважених характер, бажання розібратися і робити все краще допоможуть мені в освоєнні цієї професії, тому буду дуже вдячний, якщо ви мене приймете на навчання.

17.08.2022

З повагою,

Калінский Павло Володимирович.