ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документознавство та інформаційна діяльність».

🖊 Здобувач ступеня освіти «Бакалавр»: Анастасія Борсуковська

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії!


Мене звати Борсуковська Анастасія Володимирівна, і я пишу цей лист, бо хочу навчатися в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса на факультеті інформаційних та прикладних технологій, кафедрі інформаційних систем управління за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» й освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність».

Я зрозуміла, що документознавство – це моє покликання ще з дитинства, коли слізно просила подарувати мені печатку. Школа закріпила моє бажання, бо моїми шкільними дорученнями стали обов’язки секретаря учнівської ради (на цілих два роки), крім того, я чотири роки була старостою групи.

Після ретельного вивчення освітніх програм університету я переконалася, що саме Донецький національний університет імені Василя Стуса – це правильний вибір для здійснення моєї мрії. Усі предмети здаються цікавими та актуальними, а крім основних предметів, є ще інші напрями, які допоможуть мені бути не тільки спеціалістом з документознавства, а й здобути додаткові знання зі сфери фінансів чи бізнесу, можливо, психології або маркетингу. Ознайомившись з сайтом кафедри ІСУ та сайтом університету, я також з’ясувала, що студентське життя в університеті є насиченим та перспективним. Зокрема, мені сподобалося, що Університет проводить постійні конференції, семінари, зустрічі, форуми. Також зі сторінок соціальних мереж дізналася, що лекції проводяться не тільки в навчальних аудиторіях, а ще в інших цікавих місцях, таких, як музей, бібліотеки та архіви.

Закінчивши Ваш університет, я можу прокласти шлях до своє мрії, оскільки навчальна програма допоможе мені набути навички та здобути знання, необхідні, щоб стати успішним документознавцем.

У 2020 році я закінчила Комунальне підприємство «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» і отримала атестат з середнім балом 10. З усіх предметів навчалася добре, але найбільше уваги виявляла до предметів гуманітарного напряму: історія, українська мова та література, громадянська освіта та ін. Складала проєкти з різних предметів, була учасником олімпіад та посідала призові місця, брала участь у різних мовних конкурсах, також була слухачем МАН. Крім цього, поглиблено вивчала історію України та англійську мову. Переконана, що моє шкільне життя допомогло мені якнайкраще дізнатися, ким саме я хочу працювати в майбутньому, і заклало фундамент для навчання на бакалаврській програмі.

Я також прагну брати активну участь у суспільно-громадському житті Вашого університету, це допоможе покращити мої навички у спілкуванні з іншими людьми, а також навчить краще адаптуватися до нових місць у майбутньому.

Дякую за Ваш час та увагу. Сподіваюся стати частиною Вашого студентського колективу.

З повагою, 

Анастасія Борсуковська.