ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документознавство та інформаційна діяльність».

🖊 Здобувач ступеня освіти «Бакалавр»: Анастасія Буга

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії!

 

Звертаюсь до Вас як випускниця Вінницького технічного фахового коледжу, яка до цього, у 2018 році, закінчила КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ВМР», з проханням розглянути мій мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання на факультеті інформаційних і прикладних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Отримавши освіту в галузі Інформаційних технологій, я не могла не зацікавитись в вищезгаданій спеціальності як в джерелі нових знань та способі розвинути мої раніше здобуті навички. «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» для мене є прекрасним шансом розвиватись в новій галузі, не забуваючи попередні здобутки в навчанні.

Як людина, що не може чітко віднести себе ні до гуманітаріїв, ні до технарів, я вбачаю в документознавстві затишне місце між обома цими поняттями, де мені буде легко застосовувати свої творчі здібності на рівні з аналітичним мисленням. Я прагну навчатися саме на цій спеціальності, переконана, що здобуті знання та люди, що зустрінуться мені на студентському та професійному шляху, допоможуть мені розвинути в мені кращу версію себе, дозволять мені проявити себе як лідера команди та виховати навички спілкування, необхідні у подальшому житті.

Свої здібності я можу описати старим англійським виразом: «Jack of all trades, master of none. But better than a master of one» (Вмілець на всі руки, майстер ні в чому. Краще за майстра в чомусь одному). У період школярства була частиною волонтерського складу ГО «Мольфар», пізніше ж волонтерила індивідуально. За час свого студентства в коледжі я отримувала стипендію за свої досягнення у навчанні, брала участь у олімпіадах та змаганнях. Окрім технічної освіти, отримала й художню у Вінницькій дитячій школі мистецтв, де отримувала нагороди за конкурси, проводила майстер-класи та допомагала у організації фестивалів. Також пройшла курс з англійської, завдяки якому мій рівень англійської відповідає В2 за CERF, що дає мені можливість читати англійськомовну літературу в оригіналі, розуміти іноземні медіа та комунікувати з іноземцями. Віднедавна розпочала свій шлях у вивченні іспанської.

З розумінням, що навчання в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса може бути подекуди непростим і вимагатиме значних зусиль, я вважаю, що зможу протистояти будь-яким проблемам та подолаю всі труднощі на шляху до свого саморозвитку до фахівця у своїй справі.

Підсумовуючи усе раніше сказане, можу щиро заявити: я вмотивована здобути ступінь бакалавра «Інформаційної, бібліотечної та архівної справи» в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, заради розвитку потрібних для майбутньої професії навичок, покращення своїх теперішніх здібностей та для власного саморозвитку.

З повагою, Буга Анастасія