ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документознавство та інформаційна діяльність».

🖊 Здобувач ступеня освіти «Бакалавр»: Даріна П'ясецька

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії!

 

Звертаюся до Вас із проханням розглянути мій мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання на факультеті інформаційних і прикладних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Цього року я закінчила навчання у ЗШ №34. Протягом навчання у школі я цікавилась різними професіями для вступу, однак найбільше мене зацікавила спеціальність «Інформаційна бібліотечна та архівна справа». Я маю непогані оцінки з української мови і літератури, історії, які, на мою думку, є важливими для бібліотекаря. Навчаючись у школі, я брала участь у різних заходах, організованих нашою шкільною бібліотекою. Протягом останнього року я самостійно допомагала у шкільній бібліотеці  допомагала розташовувати книги, а також допомагала з паперами. Це був неймовірно цікавий для мене досвід.

Отже, прийшов час ознайомлюватися з інформацією на сайтах про університети України, які здійснюють підготовку фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи. Для цього я переглянула їхні навчальні програми та інформацію про наявні дисципліни.

Цей пошук університетів допоміг мені зробити вибір на користь саме Вашого університету. Освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність» побудована дуже цікаво та інформативно, зокрема дисципліни, які стосуються сучасної роботи бібліотек, наприклад, «Аналітико-синтетична обробка документів», «Бібліотекознавство», «Інформаційна підтримка електронних бібліотек та архівів». Я переконана, що це дозволить мені отримати не лише теоретичну підготовку, але й познайомитись з практичною підготовкою та стати професійним фахівцем своєї справи.

Саме тому я прагну вступити до Вашого університету, адже саме навчання тут мені допоможе бути справжнім фахівцем.

Завершивши бакалаврат, я б хотіла продовжити навчання у магістратурі.

Щиро дякую за розгляд мого мотиваційного листа.

З повагою, 

П’ясецька Даріна Русланівна