ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документознавство та інформаційна діяльність».

🖊 Здобувач ступеня освіти «Бакалавр»: Каріна Ханжина

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановна Приймальна комісія!


Звертаюся до Вас з приводу вступу на навчання до Донецького національного університету імені Василя Стуса на спеціальність 029 «Інформаційна,  бібліотечна та архівна справа», освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність».

Цього року  здобула повну загальну середню освіту в КЗЗСО с. Кропивна Вінницької області Хмільницького району. Випускаючись зі школи, відзначилась неабиякими результатами з української мови, особливими досягненнями у вивченні української літератури. Я вважаю, ці знання є важливими у майбутній професії. Щороку беру участь в конкурсах з української мови та літератури:  Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка, Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика,  математики: Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», а також у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» зі світової літератури.

Під час навчання займала посаду в шкільній  раді у секторі культмасової роботи, де часто комунікувала з вчителями, учнями та адміністрацією школи. Спілкування зазвичай відбувалося офлайн, але були випадки онлайн. Цей досвіт став важливий для мене, як для майбутнього спеціаліста у даній сфері діяльності. Я навчилась правильно оформлювати документи і бути дисциплінованою. Про себе можу сказати, що я грамотна, відповідальна, допитлива та творча особистість. Брала участь в конкурсі талантів. Хотіла б відвідувати різні гуртки заклада і розвивати свій творчий потенціал надалі.

На мій погляд, правильно обраний фах сприяє не тільки особистому успіху людини, а й приносить користь державі. У цей нейпростий час для України саме ця спеціальність допоможе боронити її інформаційні кордони.

У 10 класі я серйозно задумалась над вибором майбутньої професії. Прошла довгий шлях різних видів університетів, дисциплін та факультетів. Саме Ваш університет викликав у мене велике зацікавлення, щоб детально ознайомитись з головним сайтом, соціальними мережами та спеціальностями.

Завдяки цій роботі, на сайті Донецького національного університету імені Василя Стуса, знайшла омріяну спеціальність на факультеті Інформаційних і прикладних технологій. Унікальні знання, які отримаю будучи студенткою Вашого університету, дозволять мені бути завжди затребуваною   на ринку праці, тому прийняла свідоме та виважене рішення навчатись за напрямом «Документознавство та інформаційна діяльність». Окрім цього, я можу поєднувати навчання і практику, адже так прокачаю свій професійний досвід. 

Завершивши бакалаврат, я б хотіла продовжити навчання у магістратурі, також на факультеті Інформаційних і прикладних технологій та зробити великий внесок для розвитку України у своїй сфері діяльності.

 Щиро дякую за виділений час та розгляд

мого мотиваційного листа. 

З повагою, Каріна Ханжина