ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документознавство та інформаційна діяльність».

🖊 Здобувач ступеня освіти «Бакалавр»: Остап Боднар

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Романе Федоровичу!

 

Звертаюся до Вас, щоб повідомити про своє бажання вступити на бакалаврську програму зі спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа. Знайшовши відомості про неї, несподівано для себе виявив, що це дуже багатогранна та затребувана професія, адже документи та інформаційна діяльність сьогодні потрібні особливо. Інтернет, соцмережі, веб-сервіси, мультимедіа, електронні таблиці та документи, хмарні технології – це наше сьогодення. ІТ-гуманітарії зараз потрібні всюди: грамотність, культура ділового спілкування, фахове використання інформаційних технологій, уміння організувати комунікацію і оформити документацію – головні конкурентні переваги успішних людей.

У червні цього року, я закінчив навчання у закладі загальної середньої освіти І‑ІІІ ступенів - Шаргородській гімназії Шаргородської міської ради. Маю добрі академічні успіхи з різних предметів. Брав участь у шкільних та районних олімпіадах з інформатики та інформаційних технологій, де завжди входив в першу трійку призерів. Цей досвід навчив мене вірити у свої сили і зберігати спокій у стресових ситуаціях. Мої захоплення – музика та спорт – доволі різносторонні, але, гадаю, саме вони допомогли сформуватися таким моїм якостям, як наполегливість, цілеспрямованість, впевненість.

Маю досвід колективної роботи над проектами різних предметних галузей з допомогою інформаційних та комунікаційних технологій, що навчило мене спілкуватися з іншими людьми, працювати в команді, конструктивно сприймати критику.

Публічна інформація про керівний та кадровий склад, інфраструктуру і матеріальну базу, лише позитивні відгуки у соцмережах, високі позиції у національних рейтингах закладів освіти – все це переконує, що навчання у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса дозволить мені набути професійних компетенцій у сфері документаційного забезпечення управління та інформаційних технологій; оволодіти практичними навичками кадрового діловодства, стандартизації і уніфікації документів в організації та впровадженню електронного документообігу. І саме цим я хочу зробити власний внесок у прекрасне майбутнє української держави. Запевняю Вас, що буду приймати активну участь у студентському житті університету, різних соціальних проектах і заходах.

Дякую Вам, що ознайомилися з моїм мотиваційним листом і сподіваюся на його позитивну оцінку.

 

З повагою, Остап Боднар