ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документознавство та інформаційна діяльність».

🖊 Здобувач ступеня освіти «Бакалавр»: Дар'я Флуд

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії !


Я, Флуд Дар’я Валентинівна, – випускниця Могилів-Подільського медичного коледжу, до цього, у 2018 році, закінчила Могилів-Подільську гімназію ІІ-ІІІ ступенів №2. Зараз хочу вступати до Донецького національного університету імені Василя Стуса на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність».

Знайшовши відомості про спеціальність 029, несподівано для себе виявила, що це дуже багатогранна та затребувана професія, адже документи та інформаційна діяльність сьогодні потрібні особливо. Інтернет, соцмережі, веб-сервіси, мультимедіа, електронні таблиці та документи, хмарні технології…– це наше сьогодення. ІТ-гуманітарії зараз потрібні всюди: грамотність, культура ділового спілкування, фахове використання інформаційних технологій, уміння організувати комунікацію і оформити документацію – головні конкурентні переваги успішних людей.

У школі я була в складі народного зразкового аматорського колективу «Реверанс», де мала неабиякі успіхи. Мала кілька похвальних листів та грамот за добрі досягнення в навчанні та участь у конкурсах. Усі роки навчання в коледжі отримувала стипендію за високі досягнення у навчанні. Як в медичному коледжі, так і в школі мене обирали заступником старости групи.

Поставивши собі за мету досягти певних успіхів у житті і професійному розвитку, весь час шукала систему можливостей її реалізації. У мене завжди була жага до навчання та природній потяг до успіху. Визначилась з майбутньою професією я ще 5 років тому, коли почала цікавитися роботою моєї мами. Тоді я зрозуміла, що мені теж хочеться працювати із документами.

Я детально проаналізувала цю інформацію та вражена від кількості можливостей, які Донецький національний університет імені Василя Стуса  надає своїм студентам. Я впевнена в своєму виборі на всі 100%, адже без документації немає організації.


З щирою повагою, Флуд Дар’я.