ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документознавство та інформаційна діяльність».

🖊 Здобувач ступеня освіти «Бакалавр»: Юлія Яворська

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії!

 

Я, Яворська Юлія Леонідівна, випускниця 11 класу Могилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, хочу вступити до Донецького національного університету імені Василя Стуса на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Інтернет, соцмережі, вебсервіси, мультимедія – це те, що на сьогодні дуже захоплює молодь і мене в тому числі. Прагнучи знайти сучасну і цікаву спеціальність, яка буде в попиті і в майбутньому, я переглянула безліч варіантів. Мій вибір зупинився на професії документознавця. Чому саме на ній?

По-перше, мені завжди подобалися інформаційні технології, тому я неодноразово брала участь у шкільних олімпіадах з інформатики. Тоді й зрозуміла, що хочу поглибити свої знання у цій сфері.

По-друге, неабиякий інтерес викликає можливість керівництва. Адже це вже зовсім інший рівень взаємодії з людьми. Бути керівником – це вміти вдало організовувати роботу у колективі, знаходити контакт з усіма працівниками, вміти розв’язувати складні завдання і бути вправним у переговорах з партнерами. Із самого дитинства я старалася бути взірцем для інших, посідала призові місця з шкільних олімпіад та конкурсів, брала участь у різноманітних заходах, в яких потрібно було виявити свої творчі здібності, наприклад: районні фестивалі «Проліски надії», обласні конкурси юних фотоаматорів «Моя Україно!», де була нагороджена дипломами, та ін. Думаю, що моє прагнення до вершин допоможе стати хорошим та грамотним керівником.

По-третє, головні у зазначеній спеціальності уміння оформити документацію та організовувати документообіг на підприємстві – конкурентні переваги для майбутніх фахівців, адже без документації не існує жодної організації.

До особистісних характеристик: володію такими якостями, як працелюбність, дисциплінованість, вихованість, відповідальність та сумлінність, швидко навчаюсь та люблю свою роботу доводити до ідеалу. Вважаю, що такі якості є одними з головних для майбутнього документознавця.

З урахуванням усіх можливостей, які пропонує Донецький національний університет імені Василя Стуса, якщо мені нададуть можливість його відвідувати, впевнена, що скористалась би кожною, ставши не тільки професійним документознавцем, а й ефективним керівником. 

З повагою, 

Юлія Яворська