ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документознавство та інформаційна діяльність».

🖊 Приклад 1

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії !

 

Звертаюся до Вас з проханням розглянути цей мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання на факультет інформаційних та прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Навчання я закінчила 2020 року у «Подільському науково-технічному ліцеї для обдарованої молоді». Протягом навчання у школі я цікавилася різними професіями, зокрема технічного спрямування, пов’язаними з інформаційними технологіями. Однак я хотіла, щоб сфера моєї діяльності не була обмежена суто технічною складовою. Під час пошуків та рефлексій щодо майбутнього фаху я дізналася про освітню програму «Документознавство та інформаційна діяльність», яка одразу мене зацікавила. Більш детально ознайомившись зі сферою навчання та відвідавши день відкритих дверей, зрозуміла, що це саме та професія, яку я хочу опанувати.

Освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність» ДонНУ імені Василя Стуса побудована дуже цікаво та інформативно, велика кількість дисциплін стосується комунікацій, аналізу інформації, документуванню, які б я дуже хотіла вивчати. Я дізналася про програми обміну студентів, в яких університет бере участь, і зрозуміла, що, навчаючись у Вашому університеті, я зможу черпати знання не лише у видатних українських вчених, але й закордонних.

Я маю високі оцінки з української та англійської мов, літератури, інформатики, історії та з інших предметів, які, на мою думку, є важливими для спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Маю досвід взаємодії та комунікації з людьми, у школі була старостою. За характером я спокійна, доброзичлива. Уникаю конфліктів, якщо ж такі трапляться – виявляю спокій і розсудливість. Вважаю себе командним гравцем і докладаю максимум зусиль задля перемоги. Легко знаходжу спільну мову з людьми та поважаю чужу думку. До роботи ставлюся з максимальною віддачою.

Саме тому я прагну вступити до Вашого університету, адже завдяки навчанню у мене відкриються широкі можливості. Я готова наполегливо навчатися, щоб їх реалізувати.

Щиро дякую за виділений час і розгляд мого мотиваційного листа.