ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документознавство та інформаційна діяльність».

🖊 Приклад 2

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії!


Звертаюся до Вас з мотиваційним листом, щоб вступити до ЗВО «Донецький національний університет імені Василя Стуса» для здобуття першого (бакалаврського) рівня освіти за освітньою програмою 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Вивчивши статистику вступної кампанії минулого року, я зрозуміла, що вступити на цю програму не надто складно, оскільки прохідний бал має бути не дуже високий, але кількість ліцензійних місць обмежена. Утім, моє бажання – вступити саме на бюджетне місце.

Я чудово розумію, що для того, аби бути хорошим фахівцем, потрібно поєднувати навчання та практичну роботу, і готова працювати. Після ретельного вивчення освітньої програми ще більше переконалася, що абсолютно правильно обрала заклад вищої освіти. Усі предмети видаються мені цікавими та актуальними.

Ознайомившись із сайтом випускової кафедри, з’ясувала, що студентське життя в Університеті є насиченим та перспективним. Зокрема, мені сподобалось, що у Вас часто проводять постійні семінари, зустрічі, форуми та конференції із залученням представників бізнесу, які відкривають практичний досвід щодо вирішення економічних та соціальних проблем суспільства.

Із більшості предметів у мене високі оцінки. Ще з 15 років мене зацікавило правильне оформлення документів та види документації, тому маю намір поглиблювати свої знання в цій сфері, щоб добре орієнтуватися в процесах документування. А в майбутньому мрію започаткувати свою підприємницьку діяльність. Переконана, що Донецький національний університет імені Василя Стуса може допомогти мені перетворити свою мрію в реальність. На мою думку, успішний підприємець повинен бути цілеспрямованим, ініціативним, організованим, здатним до ризику, а також обов’язково і розумітися в документації, і складати документи грамотно.

Я щиро прагну навчатися саме у Вашому університеті, бо переконана, що ця програма допоможе мені розвинути себе як професіонала, лідера команди та виховати навички спілкування, які необхідні для моєї майбутньої кар’єри. Також прагну брати активну участь у суспільно-громадському житті Вашого університету.

Знаю, що навчання за обраною мною освітньою програмою є складним завданням, однак переконана, що зможу протистояти будь-яким перешкодам та досягнути значних успіхів.


Дякую за Ваш час та увагу. Я сподіваюся стати частиною Вашого студентського колективу.