ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності»

🖊 Здобувач ступеня освіти «Магістр»: Володимир Шевчук

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії !


Я, Шевчук Володимир Вікторович, хочу звернутися до Вас та повідомити про своє бажання вступити на спеціальність “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”. 

Сфера документно-інформаційного менеджменту є надзвичайно важливою частиною інфраструктури нашої держави, що забезпечує її безперебійну роботоздатність. Подібна сфера вимагає аналітичного розуму, уважності, здатності гнучко мислити та бути готовим до постійного навчання, а отже і до постійного розвитку та різноманітних робочих перспектив. Саме тому я зупинив свій вибір на цій спеціальності. 

Сучасне життя чітко дає зрозуміти, що немає нічого постійнішого за потребу навчатися, дізнаватися щось нове та вдосконалювати свої навички. Тому я не боюсь викликів, готовий докладати всіх необхідних зусиль здобуття омріяної професії та прагну застосовувати при цьому новітні методи та підходи, які в свою чергу і пропонує ваш університет. Саме якісна освіта, яку я планую отримувати у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, дозволить стати висококваліфікованим та конкурентноздатним спеціалістом. 

Я усвідомлюю що обрана мною сфера потребує кропіткої праці та зосередженості, водночас вважаю себе цілеспрямованою і впевненою у собі людиною, готовою до нових здобутків та викликів. Обравши навчання у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, я впевнений, що саме тут отримаю фундаментальні знання та практичні навички, зустріну професіоналів і перейму їхній практичний досвід. 

Сподіваюсь, що зможу переконати Вас у своїх здібностях та вмотивованості до навчання у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, і докладу всіх можливих зусиль для того щоб стати корисним спеціалістом для суспільства і держави. 

Я хотів би подякувати Вам за час і зусилля, які ви вклали у розгляд мого листа. 

Буду мати за честь стати студентом Вашого Університету. 

 З повагою, 

Шевчук Володимир