ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності»

🖊 Здобувач ступеня освіти «Магістр»: Денис Горячкін

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії !


Я випускник Вінницького національного технічного університету, отримав:

Хочу вступити на навчання у ДонНУ імені Василя Стуса для здобуття ступеня магістра зі спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

Гарна репутація освітніх програм, великий рівень довіри до викладацького складу університету, ґрунтовна теоретична та практична база – це те, що спонукало мене подати заяву на навчання в магістратуру саме до ДонНУ.

Я вже успішно проходив освітньо-професійну частину навчання в університеті і тепер вирішив пройти ще освітньо-наукову частину.

Вже впродовж довгого часу я займаюсь розробкою програмного забезпечення і для мене є пріоритетною задача здобуття додаткової освіти у цій сфері. 

За час моєї роботи в цьому напрямку у мене було багато різноманітного досвіду співпраці з спеціалістами з різних куточків світу (знання з англійської мови на достатньому рівні), але з кожним здобутком приходить все більше розуміння важливості освіти і бажання зайнятись науковою діяльністю в даному напрямку.

Щиро сподіваюсь на вступ до одного з найкращих університетів України для отримання додаткової освіти. 

Дякую за розгляд мого мотиваційного листа та сподіваюсь на позитивне рішення щодо вступу.

З повагою,

вступник Горячкін Денис Юрійович