ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності»

🖊 Здобувач ступеня освіти «Магістр»: Олександр Плюта

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії !


Я, Плюта Олександр Олегович, закінчив у 2021 році Донецький національний університет імені Василя Стуса, спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, за освітнім ступенем бакалавр. Звертаюся до Вас із проханням розглянути мій мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання на факультеті інформаційних і прикладних технологій за спеціальністю 029 до магістратури.

З першого курсу, вивчаючи спеціальність 029, зрозумів, що це дуже багатогранна та затребувана професія, адже документи та інформаційна діяльність сьогодні потрібні особливо. Інтернет, соцмережі, веб-сервіси, мультимедіа, електронні таблиці та документи, хмарні технології тощо – це наше сьогодення. ІТ-гуманітарії зараз потрібні всюди: грамотність, культура ділового спілкування, фахове використання інформаційних технологій, уміння організувати комунікацію і оформити документацію – головні конкурентні переваги успішних людей. Тому в цьому хочу розвиватись і далі. Без сумнівів обрав саме ДонНУ імені Василя Стуса та кафедру інформаційних систем управління. З перших днів навчання я відчував себе тут максимально комфортно через тепло, привітність викладачів та їх найвищу ступінь професіоналізму. З часом вони стали для мене друзями, від яких я дізнавався багато нового та навчився спілкуватись на різні теми.

Вірю, що саме Донецький національний університет імені Василя Стуса допоможе мені стати справжнім фахівцем.


Щиро дякую за розгляд мого мотиваційного листа.