ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності»

🖊 Здобувач ступеня освіти «Магістр»: Павло Калінский

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії!


Я, Калінский Павло Володимирович, випускник Донецького Національного університету хочу звернути вашу увагу на моє бажання вступити на магістерську програму на спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа по освітній програмі Документаційна та інформаційна пiдпримка управлінської діяльності.

Мій вибір цієї спеціальності та освітньої програми є цілком свідомим та зваженим, так як я зацікавлений в цьому напрямку, тому що я вважаю дуже важливим управляти всім схематично, розумно, і щоб вся діяльність була виважена та врівноважена, і доцільна. Тому я докладу всіх зусиль до освоєння цієї професії. Моя усидливість, спокійний та врівноважених характер, бажання розібратися і робити все краще допоможуть мені в освоєнні цієї професії, тому буду дуже вдячний, якщо ви мене приймете на навчання.

17.08.2022

З повагою, 

Калінский Павло Володимирович.