ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

Кафедра інформаційних систем управління

📑Приклад/ зразок мотиваційного листа для вступу на навчання за спеціальністю 029  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» освітньою програмою  «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності»

🖊 Здобувач ступеня освіти «Магістр»: Руслан Ніколайчук

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Шановний Голово приймальної комісії!


Я випускник ВНТУ:

Хочу продовжити розвиватися в області розробки програмного забезпечення для різних типів систем електронного документообігу і вступити на навчання у ДонНУ для здобуття ступеня магістра зі спеціальності "Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності".

ДонНУ для мене є добре знайомим та авторитетним вищим учбовим закладом з компетентними викладачами і високим рівнем актуальності надаваних знань в області інформаційних технологій.

Останні 10 років я займаюсь розробкою програмного забезпечення. Працюючи на різних проектах, з різними командами з різних країн, я переконався в важливості гарної освіти, яка є фундаментом подальшого розвитку. Освіта дає систематизовані знання, які потім в парі з практичним досвідом дозволяють спеціалістам працювати набагато ефективніше. 

Щиро дякую, що виділили час для розгляду мого листа та сподіваюся невдовзі стати студентом ДонНУ.

З повагою, 

вступник Ніколайчук Руслан Віталійович.