Як писати мотиваційний лист!
Приклади. Шаблони. Вступ 2024

ДонНУ імені Василя Стуса, м.Вінниця

БЕЗ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕМАЄ ОРГАНІЗАЦІЇ

Друже! Вступ до університету – це важливий крок у вашому житті. Можливо, ви запитуєте себе: «Для чого університетам потрібен мій мотиваційний лист?". Важливо розуміти, що мотиваційний лист 📍не впливає на рейтинговий бал, але 🧐 є обов’язковим документом при вступі в університет.

Шлях до успішної кар'єри починається з чіткого розуміння ваших цілей та мотивацій. Мотиваційний лист дозволяє зрозуміти, чому ви обрали певну спеціальність або навчальний напрямок, і які результати очікуєте досягти.

Написання мотиваційного листа – це можливість продемонструвати свої амбіції, цілі та особистість поза оцінками та рекомендаціями. Мотиваційний лист допомагає університету краще зрозуміти, хто ви є, які ваші цінності та що вас мотивує до навчання.Університетам важливо мати студентів, які дійсно зацікавлені у навчанні та готові активно долучитися до академічного середовища.

👏Бажаємо вам успіху на навчальному шляху та сподіваємося на зустріч з вами в нашому університеті!

Шаблон_Мотиваційний лист 029.docx

ПРИКЛАДИ/ ЗРАЗКИ МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

СО «БАКАЛАВР» освітня програма «ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ»  спеціальності 029 «ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА» 

СО «МАГІСТР» освітня програма «ДОКУМЕНТАЦІЙНА ТА ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»  спеціальності 029 «ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА»